Výsledky 2016

Gratulujeme vítězům a smekáme před všemi účastníky - závod dokončili všichni a v tropických podmínkách, které na trati panovaly, je to vítězství samo o sobě! Děkujeme za skvělé výkony! 
 
Podrobné výsledky pro běhy 5 km a 10 km lze najít na stránkách www.sportovniservis.cz/beh-kozi-stezkou-2016/ , všichni zaregistrovaní účastníci dostali svůj výsledek i prostřednictvím SMS zprávy ihned po závodě. 
 
Výsledková listina kategorií dětí a juniorů - Výsledková listina děti a junioři KS2016.pdf (340826) .
 

KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: H4 – hoši              Trať: 200m             

 

Věk: Mladší 6 let          Start: 9,00

 

Pořadí

Startovní číslo

Příjmení a jméno

Čas

(sec, min)

1.

58

Toman David

45,0

2.

3

Kaas Michael

53,0

3.

59

Špirk Martin

58,8

4.

63

Sladký Jan

1:04,4

5.

162

Dvorský Petr

1:09,9

6.

5

Hejl Lukáš

1:11,1

7.

4

Fikrle Matěj

1:45,9

8.

2

Šauer Jonáš

1:57,7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: D4 – dívky              Trať: 200m             

 

Věk: Mladší 6 let          Start: 9,00

 

Pořadí

Startovní číslo

Příjmení a jméno

Čas

(sec, min)

1.

167

Králíková Eliška

59,5

2.

1

Šauerová Ema

1:32,7

3.

156

Šťastná Alena

2:01,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: H3 – hoši              Trať: 400m             

 

Věk: 6-8 let            Start: 9,10

 

Pořadí

Startovní číslo

Příjmení a jméno

Čas

(min)

1.

40

Stoklasa David

1:39,6

2.

97

Kůstka Matěj

1:40,4

3.

36

Kuzdas Martin

1:41,9

4.

55

Stauber Patrik

1:42,2

5.

54

Bauer David

1:42,5

6.

52

Šindelář Radek

1:45,0

7.

57

Brabec Patrik

1:47,7

8.

56

Säckl Jan

1:50,9

9.

45

Weis Daniel

1:51,2

10.

48

Jelínek Martin

1:52,4

11.

47

Špirk Michal

1:54,5

12.

44

Šetlík Martin

2:00,1

13.

41

Fichtl Vojtěch Jakub

2:02,5

14.

38

Štverka Petr

2:11,5

15.

39

Švantner Richard

2:17,2

16.

152

Moudrý Michal

2:29,8

17.

51

Pudil David

2:29,8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: D3 – dívky              Trať: 400m             

 

Věk: 6-8 let            Start: 9,10

 

Pořadí

Startovní číslo

Příjmení a jméno

Čas

(min)

1.

10

Elgrová Klára

1:37,8

2.

161

Rachová Nikola

1:41,8

3.

157

Multrusová Gabriela

1:42,9

4.

7

Stauberová Adéla

1:44,1

5.

22

Čiperová Andrea

1:45,2

6.

27

Hrdinová Kristýna

1:48,1

7.

23

Hynčíková Eliška

1:48,9

8.

24

Pytlíková Eliška

1:49,7

9.

19

Kosová Adriana

1:50,2

10.

15

Hupačová Maruška

1:57,7

11.

11

Mádlová Eliška

1:52,0

12.

87

Křížková Veronika

1:54,5

13.

25

Mlčochová Andrea

1:55,3

14.

16

Kaasová Karolína

1:56,0

15.

29

Fictumová Michaela

1:59,1

16.

8

Bostlová Eliška

1:59,9

17.

28

Kastlová Lucie

2:03,1

18.

9

Fišerová Nikola

2:04,8

19.

6

Lindmajerová Lucie

2:05,3

20.

14

Radová Magda

2:08,9

21.

31

Kastnerová Michaela

2:10,3

22.

26

Ticháčková Tereza

2:13,3

23.

12

Hejlová Eliška

2:15,0

24.

17

Šťastná Ivana

2:17,1

25.

18

Dolanská Liliana

2:18,7

26.

34

Ondrášiková Markéta

2:21,5

27.

33

Tomanová Eliška

2:23,2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: H2 – hoši              Trať: 1500m             

 

Věk: 9-11 let            Start: 9,20

 

Pořadí

Startovní číslo

Příjmení a jméno

Čas

(min)

1.

101

Multrus Filip

6:21

2.

113

Fikrle Jan

6:31

3.

94

Syrovátka Tomáš

6:40

4.

110

Nosil Martin

7:01

5.

132

Fiala Pavel

7:02

6.

112

Stauber Milan

7:11

7.

108

Kadavý Adam

7:18

8.

89

Majer Dávid

7:21

9.

91

Toupal Jakub

7:27

10.

131

Fiala Jaroslav

7:28

11.

107

Šimek Milan

8:03

12.

102

Pudil Lukáš

8:16

13.

168

Jirásko Jindřich

8:25

14.

93

Tesák Martin

8:26

15.

96

Kovačík Jakub

8:30

16.

165

Broschinsky Benjamin

8:44

17.

90

Rach Šimon

8:49

18.

163

Ibehej Václav

8:53

19.

106

Fichtl Matyáš Jan

9:13

20.

114

Šiman Ondřej

9:35

21.

164

Fikrle Vítek

9:36

22.

104

Lohynský Lukáš

9:45

23.

99

Štěpán Matěj

9:52

24.

92

Jurgovský Jakub

10:28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: D2 – dívky              Trať: 1000m             

 

Věk: 9-11 let            Start: 9,20

 

Pořadí

Startovní číslo

Příjmení a jméno

Čas

(min)

1.

67

Glacová Klára

4:10

2.

74

Šetlíková Barbora

4:16

3.

70

Hadravová Karolína

4:22

4.

158

Vodseďálková Radka

4:30

5.

72

Bauerová Markéta

4:36

6.

164

Tomanová Katka

4:37

7.

81

Vůchová Hana

4:39

8.

155

Mikulková Lucie

4:42

9.

65

Koptíková Magdaléna

4:52

10.

62

Strnadová Laura

4:55

11.

82

Rachová Kamila

5:07

12.

84

Kylišová Magdaléna

5:09

13.

69

Argmanová Veronika

5:09

14.

61

Valentová Tereza

5:13

15.

86

Králíková Veronika

5:14

16.

153

Nechutná Eliška

5:15

17.

79

Němcová Kristýna

5:17

18.

154

Koriťáková Vanda

5:23

19.

151

Sýkorová Marie

5:33

20.

76

Šizlingová Eliška

5:35

21.

60

Němcová Karolína

5:55

22.

85

Králíková Kateřina

5:56

23.

64

Volfová Karolína

5:58

24.

71

Pudilová Lucie

6:02

25.

66

Elgrová Šárka

6:03

26.

80

Šetlíková Klára

6:04

27.

88

Pelikánová Kateřina

6:07

28.

77

Káchová Markéta

6:13

29.

68

Farkašová Nela

6:16

30.

78

Hajsová Michaela

6:24

31.

73

Bostlová Barbora

6:27

32.

75

Valentová Petra

7:04

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: H1 – hoši              Trať: 2000m             

 

Věk: 12-14 let            Start: 9,40

 

Pořadí

Startovní číslo

Příjmení a jméno

Čas

(min)

1.

159

Rach David

7:42

2.

166

Schnajberk Jan

8:04

3.

134

Dolanský Dominik

8:22

4.

136

Korelus Lukáš

8:33

5.

135

Mařík Jan

11:53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: D1 – dívky              Trať: 1500m             

 

Věk: 12-14 let            Start: 9,40

 

Pořadí

Startovní číslo

Příjmení a jméno

Čas

(min)

1.

120

Lucáková Lucie

6:39

2.

126

Zavadilová Lucie

6:41

3.

125

Korandová Michaela

7:01

4.

116

Hupačová Eliška

7:40

5.

119

Zedníková Markéta  

8:13

6.

123

Forbergerová Kristina

8:52

7.

128

Marková Eliška

8:54

8.

118

Šejdová Veronika

9:12

9.

121

Poslední Marie

9:42

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: JŘ – junioři              Trať: 2000m             

 

Věk: 15-17 let            Start: 10,00

 

Pořadí

Startovní číslo

Příjmení a jméno

Čas

(min)

1.

142

Šmíd Matěj

7:43

2.

148

Vítek Jan

7:58

3.

149

Tulačka Petr

8:48

4.

143

Krátký Alex

10:39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KS 2016

 

Výsledková listina

 

Kategorie: JR – juniorky              Trať: 2000m             

 

Věk: 15-17 let            Start: 10,00

 

Pořadí

Startovní číslo

Jméno a příjmení

Čas

(min)

1.

141

Bognerová Michaela

9:25

2.

139

Šizlingová Petra

9:26

3.

137

Dolejšová Kateřina

12:25

4.

140

Peteříková Tereza

12:26