Pokyny před startem KS 2019

 
Vážení závodníci,
zasíláme Vám poslední informace před běžeckým závodem „Kozí stezkou podél Radbuzy“, který se uskuteční v sobotu 29. června 2019 u holýšovského jezu řeky Radbuzy.
Pravidla závodu:
https://cms.bkv-holysov.webnode.cz/beh-kozi-stezkou/a6-rocnik-2019/pravidla-ks-2019/
Program:
7.00 – 8.00 Registrace dětí
8.30 Start dětských kategorií
8.30 – 9.30 Registrace na 5 km
9.30 – 10.30 Registrace na 10 km
9.30 Vyhlášení dětských kategorií
10.00 Start závodu na 5 km
11.00 Start závodu na 10 km
12.30 Vyhlášení hlavního závodu a slosování cen tomboly
ŽÁDÁME O DODRŽENÍ ČASU U JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍ ! Děkujeme.
Doprava na místo startu: mapy.cz/zakladni?x=13.0933005&y=49.5849353&z=16&source=base&id=1901376
Všem místním účastníkům doporučujeme přesun na místo pěšky, na kole, nebo dopravu vlakem do zastávky Dolní Kamenice (přímý vlakový spoj Plzeň – Domažlice, zastávka na znamení Dolní Kamenice, místo startu je cca 800m od železniční zastávky).
Pro pěší: třemi viadukty mezi Holýšovem a Dolní Kamenicí po polní cestě směrem k jezu. Nejvhodnější přístupová cesta je pod velkým viaduktem na začátku Dolní Kamenice po polní cestě zatáčející doprava směrem k jezu.
Vlakem: ze zastávky Dolní Kamenice po polní cestě od viaduktu směrem k jezu.
Autem: Parkování aut bude možné na prostranství u železničního viaduktu v Dolní Kamenici, případně v obci Dolní Kamenice v souladu s pravidly silničního provozu. Organizátor nemůže garantovat místo k parkování, mějte tedy prosím dostatečnou časovou rezervu pro případ komplikací s parkováním. Prosíme všechny řidiče o bezpečnost, dodržování pravidel silničního provozu a respektování pokynů organizátorů závodu. Policie ČR je o konání závodu informována, ale nebude provoz řídit ani jakkoliv organizovat. Ještě jednou tedy apelujeme a prosíme především místní účastníky - vezměte batoh na záda a nechte své auto doma! Odměnou Vám za to bude mimo jiné i možnost ochutnávky domácího piva Běžec. Předem děkujeme za Vaši spolupráci a těšíme se na setkání na místě startu!
Zázemí:
V zázemí závodu najdete stan s registrací, šatnu a úschovnu (uložení a výdej oproti startovnímu číslu), WC a občerstvení. Pro děti bude k dispozici obří skluzavka a malování na obličej.
Mapy tras:
https://bkv-holysov.webnode.cz/beh-kozi-stezkou-2015/mapy-tras-kozi-stezky/
5 km: holýšovský jez - bývalý železniční strážní domek u Dolní Kamenice - lávka do Ohučova - cyklostezka Ohučov - Staňkov - obrátka na konci Ohučova a zpět po stejné trase k holýšovskému jezu. Občerstvení na 2,5 km a v cíli.
10 km: holýšovský jez - bývalý železniční strážní domek u Dolní Kamenice - lávka do Ohučova - cyklostezka Ohučov - Staňkov - sokolovna ve Staňkově - po cyklostezce podél Radbuzy - pod mostem - zahradnictví Zídková Plovární ulice - obrátka u staňkovského jezu a zpět po stejné trase k holýšovskému jezu. Občerstvení na 2,5km; 5km; 7,5 km a v cíli.
Videotrasa: youtu.be/qzVE5-_qdOo
Dětské běhy: v zázemí závodu, 300m okruh, občerstvení v cíli
Změny v registraci:
Již pouze na místě s vytištěným emailem potvrzující přihlášení původního závodníka, poplatek 100 Kč.
Závodníci mladší 18 let ( ti, kteří startují na trase 5 a 10 km ):
Musí u prezence předložit vyplněný souhlas zákonného zástupce s účastí na závodě.
https://bkv-holysov.webnode.cz/beh-kozi-stezkou/a6-rocnik-2019/souhlas-zakonneho-zastupce-2019/
Prezence k závodu:
Lze vyzvednout startovní číslo pro jiného závodníka – nutno předložit OP toho, kdo vyzvedává.
Startovní číslo:
Obsahuje integrovaný čip. Bude připnuto na hrudi, nesmí být ničím přikryto.
Zdravotnická služba:
Na místě bude přítomen zdravotník.
Dětské závody:
K prezenci se dostaví zákonný zástupce.
Všechny další informace na webu: www.behkozistezkou.cz , na FB profilu – BKV Holýšov. V případě dotazů nás kontaktujte na emailu bkvholysov@seznam.cz nebo na tel. 603 114 041, ale pouze do pátku 28.6. 2019 do 14.00 hod. Pak se již plně věnujeme přípravě na závod
Všem závodníkům přejeme hodně štěstí.
Tým BKV Holýšov