Výsledovka 2019

12km Muži M1 1979 a mladší
Pořadí  Start.č. Jméno Čas Nar. Trať / Kategorie Tým
1 54 Reif Luboš 0:48:45 1981 12km Muži M1 1979 a mladší  
2 51 Jeniš Petr 0:51:41 1984 12km Muži M1 1979 a mladší  
3 21 Toman Lukáš 0:52:07 1981 12km Muži M1 1979 a mladší KPŠ Kvíčovice
4 12 Wacker Lukáš 0:56:57 1987 12km Muži M1 1979 a mladší Ásgardians
5 49 Tengler Jaroslav 0:57:01 1989 12km Muži M1 1979 a mladší  
6 32 Zicha, Miroslav 1:01:08 1991 12km Muži M1 1979 a mladší  
7 41 Kadavý Tomáš 1:01:47 2000 12km Muži M1 1979 a mladší  
8 57 Gyori Robert 1:07:58 1982 12km Muži M1 1979 a mladší  
9 33 Petr Šlejmar 1:08:56 1984 12km Muži M1 1979 a mladší MPM
12km Muži M2 1978 a starší
Pořadí  Start.č. Jméno Čas Nar. Trať / Kategorie Tým
1 2 Norbert Švarc 0:50:04 1972 12km Muži M2 1978 a starší Mílaři Domažlice
2 37 Kuželka Petr 0:50:24 1964 12km Muži M2 1978 a starší Condor bike team Postřekov
3 9 Fikrle, Ondřej 0:51:06 1973 12km Muži M2 1978 a starší BKV Holýšov
4 6 Jan Toupal 0:51:33 1974 12km Muži M2 1978 a starší BKV
5 5 Jiří Šizling 0:53:05 1972 12km Muži M2 1978 a starší BKV
6 55 Hronec Juraj 0:57:14 1971 12km Muži M2 1978 a starší  
7 23 Peteřík Dušan 0:59:07 1972 12km Muži M2 1978 a starší BKV Holýšov
8 45 Sýkora Martin 0:59:11 1972 12km Muži M2 1978 a starší  
9 8 Ondrášik Milan 1:02:29 1970 12km Muži M2 1978 a starší BKV Holýšov
10 15 Macán Miloslav 1:02:29 1974 12km Muži M2 1978 a starší BKV Holýšov
11 53 Fait Karel  1:06:35 1950 12km Muži M2 1978 a starší  
12 27 Miloslav Šizling 1:09:03 1974 12km Muži M2 1978 a starší  
13 17 Beran Jan 1:09:12 1977 12km Muži M2 1978 a starší BKV
14 46 Rada Václav 1:09:54 1975 12km Muži M2 1978 a starší BK Šmírpec
15 56 Jirásko Jiří 1:13:05 1971 12km Muži M2 1978 a starší  
12km Ženy Ž1 1979 a mladší
Pořadí  Start.č. Jméno Čas Nar. Trať / Kategorie Tým
1 16 Nosilová Anna 0:57:52 1984 12km Ženy Ž1 1979 a mladší BKV Holýšov
2 29 Přikrylová Johana 0:59:14 1987 12km Ženy Ž1 1979 a mladší BKV Holýšov
3 14 Valachovičová Miroslava 1:03:03 1986 12km Ženy Ž1 1979 a mladší BKV Holýšov
4 31 Zichová, Jana Zuzana 1:03:04 1993 12km Ženy Ž1 1979 a mladší  
5 28 Tulačková, Markéta 1:06:41 1990 12km Ženy Ž1 1979 a mladší BKV Holýšov
6 24 Burdová,Marika 1:08:56 1989 12km Ženy Ž1 1979 a mladší BKV Holýšov
7 47 Marcela Radová 1:09:54 1979 12km Ženy Ž1 1979 a mladší BK Šmírpec
8 39 Eva Divišová 1:16:29 1988 12km Ženy Ž1 1979 a mladší Plzeňské běhny
9 18 Beranová Magdalena 1:16:42 1980 12km Ženy Ž1 1979 a mladší BKV
10 30 Smazalová Kateřina 1:16:42 1984 12km Ženy Ž1 1979 a mladší BKV Holýšov
 
12km Ženy Ž2 1978 a starší
Pořadí  Start.č. Jméno Čas Nar. Trať / Kategorie Tým
1 1 Černá Jana 1:06:41 1974 12km Ženy Ž2 1978 a starší BKV Holýšov
2 19 Vančurová Šárka 1:06:47 1972 12km Ženy Ž2 1978 a starší BKV Holýšov
3 7 Dubová Ilona 1:11:59 1970 12km Ženy Ž2 1978 a starší BKV Holýšov
4 20 Toupalová Monika 1:11:59 1978 12km Ženy Ž2 1978 a starší BKV Holýšov
5 3 Vrzalová Lenka 1:12:01 1973 12km Ženy Ž2 1978 a starší BKV Holýšov
6 50 Vaňková Silvie 1:14:55 1972 12km Ženy Ž2 1978 a starší VanRun
7 48 Volkmannová Lenka 1:16:37 1970 12km Ženy Ž2 1978 a starší SDH Křenovy
 
7km Muži
Pořadí  Start.č. Jméno Čas Nar. Trať / Kategorie Tým
1 52 Dvořák Vítězslav 0:35:48 1983 7km Muži  
2 44 Dvorský, Petr 0:36:06 1978 7km Muži Hujerojc
3 26 Mašek Petr 0:39:13 1979 7km Muži BKV Holýšov
7km Ženy
Pořadí  Start.č. Jméno Čas Nar. Trať / Kategorie Tým
1 38 Konrádyová Dáša 0:39:27 1976 7km Ženy LK Tatran Chodov
2 40 Lenka Kolářová 0:40:37 1984 7km Ženy SRTG Holýšov
3 4 Jana Šizlingová 0:42:44 1972 7km Ženy BKV
4 36 Šnircová Monika 0:43:27 1982 7km Ženy  
5 42 Součková Monika 0:51:29 1977 7km Ženy Bábydou
6 43 Metlická Miluška 0:51:29 1987 7km Ženy Bábydou
7 25 Trenčanská Miroslava 0:54:56 1985 7km Ženy BKV Holýšov
Mimo pořadí - pozdní registrace
Pořadí  Start.č. Jméno Čas Nar. Trať / Kategorie Tým
  58 Tomáš Hlinovský 0:50:00 1991 12km Muži M1 1979 a mladší