30.12.2015 11:47

Článek o BKV v Holýšovském zpravodaji

V prosincovém čísle Holýšovského zpravodaje vyšel článek o našem klubu.

Zde je odkaz na celé číslo č.133 (článek je na str. 11): www.mestoholysov.cz/e_download.php?file=data/editor/75cs_22.pdf&original=Holýšovský+zpravodaj+-+prosinec+2015.pdf

... a zde je znění článku:

Běžecký klub v Holýšově
V letošním roce byl v našem městě založen nový spolek s názvem Běžecký klub Výhledy – BKV Holýšov, z.s.
Činnost klubu je zaměřena na podporu běžců všech věkových a výkonnostních kategorií, hlavním cílem je vytváření sportovních příležitostí v oblasti vytrvalostního běhu. Během krátké doby tuto myšlenku svým členstvím podpořilo přes dvacet příznivců běhu z Holýšova i okolí, řady klubu se i nadále rozrůstají. Členové klubu se v průběhu roku setkávají na pravidelných společných bězích a zúčastňují se veřejných běžeckých závodů. Jedním z vrcholů letošní běžecké sezóny byla účast členů BKV Holýšov na podzimním Plzeňském půlmaratónu a tradičním maratónu v německém Mnichově.
Hlavní letošní událostí klubu byla organizace 2. ročníku Běhu Kozí stezkou podél Radbuzy. Závodilo se o pouťovém víkendu na trasách 10km a 5km mezi holýšovským a staňkovským jezem, běhu se zúčastnilo přes 40 běžců z řad dospělých i dětí. Finanční podporu pro zajištění této akce poskytlo město Holýšov i další subjekty z podnikatelské sféry, za pomoc ještě jednou všem děkujeme.
V roce 2016 chceme svoji činnost i nadále rozvíjet, rádi bychom zájem o běh podnítili i mezi dětmi a mládeží. Informace o aktivitách i možné podpoře klubu lze nalézt na stránkách bkv-holysov.webnode.cz.
Všem občanům Holýšova přejeme příjemné prožití vánočních svátků, úspěšný rok 2016 a všem běžcům navíc … ať to běhá!

Tým BKV Holýšov

—————

Zpět


Kontakt

BKV Holýšov z.s.

Tř. 1.máje 168
345 62 Holýšov