16.07.2017 21:53

Hodnocení Běhu Kozí stezkou 2017

Hodnocení KS 17.pdf (670,5 kB) (ke stažení v PDF)

Vážení příznivci Kozí stezky, děkujeme, že jste strávili chvilku při vyplnění dotazníku. Vaše poznatky jsou pro nás velmi cenné.

V anketě jsme získali 93% - což nás řadí mezi 5% nejlépe hodnocených závodů pořádaných Sportovním servisem APACHI. Díky tomu, že se nebojíte napsat svůj názor, můžeme každý rok náš závod vylepšovat.

K jednotlivým bodům:

1) Nekonečný proslov moderátora před dětskými závody – prezence dětí před startem byla účelová – abychom na nikoho nezapomněli

2) Start hlavního 10km závodu dříve – s ohledem na start dětských závodů, které začínají již v 8.30 hod, nelze tento posunout na dřívější hodinu (jen vzpomenu RUN TOUR – start 10 km závodu je ve 13.00 hod – to je prostě nevýhoda letních závodů). Snažíme se alespoň o co největší hydrataci na trase…

3) Klobásy byly chuti nevalné - nikdo si na chuť klobás nestěžoval, měli jsme jich za ty dva dny několik, a byly dobré. Mrzí nás, že zrovna na Vás vyšla asi jediná, která měla nevalnou chuť…

4) Nesouhlasila délka tratě na 5 km – ano, trať na 5 km je skutečně 5 200m. ano, trať na 5 km je skutečně 5 200m, otočka je již tradičně u posledního domu, kde nám navíc vycházejí velice vstříc co se týče zázemí… Omlouváme se, příště uvedeme do propozic.

5) Chtělo by to více atrakcí pro děti – na tak malý závod byla obří skluzavka a malování na obličej dostačující

6) Koláčky pro běžce na 5 km – ano, koláčky měly být původně pro všechny závodníky – děti, 5 km a 10 km, ale bohužel nastal problém u dodavatele.

7) Dětské běhy příliš brzy před hlavním závodem – bohužel jinak to nejde, aby se vše stihlo tak, jak je naplánováno